| DISPLAY SIZE INCH | 4.5 " |
| RESOLUTION | 1920x1080 |
| ANGLE OF VIEW | 150° / 60° |
| Brand | TRACER |
| MODEL: | M4TS FHD ORION |
| DISPLAY SIZE INCH: | 4.5 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 11.4 см |
| RESOLUTION: | 1920x1080 |
| ANGLE OF VIEW: | 150° / 60° |
| MEMORY CARD SLOT: | Yes |
| BATTERY: | 200 MAH |
| MICROHPONE: | Yes |
| OTHERS: | G-СЕНЗОР |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5907512867242 |






