| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 4.5 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1920x1080 |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ | 150° / 60° |
| Марка | TRACER |
| МОДЕЛ: | M4TS FHD ORION |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 4.5 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 11.4 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1920x1080 |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ: | 150° / 60° |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| БАТЕРИЯ: | 200 MAH |
| МИКРОФОН: | Да |
| ДРУГИ: | G-СЕНЗОР |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5907512867242 |






