| DISPLAY SIZE INCH | 2.0 " |
| RESOLUTION | 1920Х1080 |
| ANGLE OF VIEW | 140 ° |
| GPS | Yes |
| Brand | XMART |
| MODEL: | CDR212G |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 2.5 см |
| RESOLUTION: | 1920Х1080 |
| ANGLE OF VIEW: | 140 ° |
| GPS: | Yes |
| MEMORY CARD SLOT: | Yes |
| MICROHPONE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202095753 |





