| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 2.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1920Х1080 |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ | 140 ° |
| GPS | Да |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | CDR212G |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 2.5 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1920Х1080 |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ: | 140 ° |
| GPS: | Да |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| МИКРОФОН: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202095753 |





