| POWER CONSUMPTION | 320 W |
| IDLE SPEED 1/min | 0-450 / 0-1500 |
| SPEED CONTROL | Yes |
| HOLDER TYPE | БЕЗКЛЮЧОВ ПАТРОННИК |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | MAKITA |
| MODEL: | DF0300 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 320 W |
| IDLE SPEED 1/min: | 0-450 / 0-1500 |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| NUMBER OF GEARS: | 2 |
| HOLDER TYPE: | БЕЗКЛЮЧОВ ПАТРОННИК |
| TOOL CASE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.200 kg |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | No |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 21/56 NM |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 88381885959 |




