| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 320 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-450 / 0-1500 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ТИП НА ЗАХВАТА | БЕЗКЛЮЧОВ ПАТРОННИК |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ: | DF0300 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 320 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-450 / 0-1500 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| БРОЙ СКОРОСТИ: | 2 |
| ТИП НА ЗАХВАТА: | БЕЗКЛЮЧОВ ПАТРОННИК |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.200 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 21/56 NM |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 88381885959 |




