| MAX RATED PRESSURE | 24.00 bar |
| MAX FLOW | 200 L/hr |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 14800-20 |
| TYPE: | POWER WASHERS |
| POWER SUPPLY TYPE: | BATTERY |
| BATTERY INCLUDED: | Yes |
| CHARGER: | Yes |
| BATTERY COUNT: | 1 |
| BATTERY CAPACITY: | 2.50 Ah |
| MAX RATED PRESSURE: | 24.00 bar |
| MAX FLOW: | 200 L/hr |
| SUCTION FUNCTION: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.700 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗАРЯДНО + БАТЕРИЯ 18V / 2.5 AH |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4078500053471 |






