| POWER CONSUMPTION | 1800 W |
| MAX RATED PRESSURE | 130.00 bar |
| MAX FLOW | 420 L/hr |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| STORAGE FOR ACCESSORIES | Yes |
| PRESSURE | 130.0 bar |
| DEBIT | 420 л/ч |
| Brand | KARCHER |
| MODEL: | K 4 CLASSIC CAR |
| TYPE: | POWER WASHERS |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 1800 W |
| MAX RATED PRESSURE: | 130.00 bar |
| MAX FLOW: | 420 L/hr |
| LENGTH OF HIGH-PRESSURE HOSE: | 6 м |
| DETERGENT TANK: | Yes |
| MAXIMUM TEMPERATURE OF WATER: | 40° |
| PRODUCT WEIGHT: | 4.800 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| PRESSURE: | 130.0 bar |
| FLOW (l/h): | 420.0 L/hr |
| POWER: | 1800 W |
| WATER COOLED ENGINE: | No |
| CABLE LENGTH: | 5.0 м |
| STORAGE FOR ACCESSORIES: | Yes |
| MODEL: | K 4 CLASSIC CAR |
| LENGTH OF HIGH-PRESSURE HOSE: | 6 м |
| DETERGENT TANK: | Yes |
| MAXIMUM TEMPERATURE OF WATER: | 40° |
| SUCTION FUNCTION: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 4.800 kg |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | Yes |
| PRESSURE: | 130.0 bar |
| FLOW (l/h): | 420.0 L/hr |
| WATER COOLED ENGINE: | No |
| CABLE LENGTH: | 5.0 м |
| STORAGE FOR ACCESSORIES: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| MODEL: | K 4 CLASSIC CAR |
| HEATINGPOWER: | 1800 W |
| STEAM TEMPERATURE: | ДО 40 °C |
| PRESSURE: | 130.0 bar |
| DEBIT: | 420 л/ч |
| ONBOARDTOOLS: | Yes |
| WEIGHT: | 4.5 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4066529052391 |


















