| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1800 W |
| МАКСИМАЛНО НАЛЯГАНЕ | 130.00 bar |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 420 L/hr |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ АКСЕСОАРИ | Да |
| НАЛЯГАНЕ | 130.0 bar |
| ДЕБИТ | 420 л/ч |
| Марка | KARCHER |
| МОДЕЛ: | K 4 CLASSIC CAR |
| ТИП: | ВОДОСТРУЙКИ |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1800 W |
| МАКСИМАЛНО НАЛЯГАНЕ: | 130.00 bar |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ: | 420 L/hr |
| МАРКУЧ ЗА ВИСОКО НАЛЯГАНЕ: | 6 м |
| РЕЗЕРВОАР ЗА ПРЕПАРАТ: | Да |
| МАКС. ТЕМПЕРАТУРА НА ВОДАТА: | 40° |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 4.800 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| НАЛЯГАНЕ: | 130.0 bar |
| ДЕБИТ (л/ч): | 420.0 L/hr |
| МОЩНОСТ: | 1800 W |
| МОТОР С ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 5.0 м |
| МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ АКСЕСОАРИ: | Да |
| МОДЕЛ: | K 4 CLASSIC CAR |
| МАРКУЧ ЗА ВИСОКО НАЛЯГАНЕ: | 6 м |
| РЕЗЕРВОАР ЗА ПРЕПАРАТ: | Да |
| МАКС. ТЕМПЕРАТУРА НА ВОДАТА: | 40° |
| ЗАСМУКВАЩА ФУНКЦИЯ: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 4.800 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| НАЛЯГАНЕ: | 130.0 bar |
| ДЕБИТ (л/ч): | 420.0 L/hr |
| МОТОР С ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 5.0 м |
| МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| МОДЕЛ: | K 4 CLASSIC CAR |
| МОЩНОСТ НАГРЕВАТЕЛ: | 1800 W |
| ТЕМПЕРАТУРА НА ПАРАТА: | ДО 40 °C |
| НАЛЯГАНЕ: | 130.0 bar |
| ДЕБИТ: | 420 л/ч |
| СТАНДАРТНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ТЕГЛО: | 4.5 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4066529052391 |


















