| MAXPOWER-W | 2600.0 W |
| TANK CAPACITY | 300.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 40 g/min |
| STEAMSHOT | 190 g/min |
| Brand | ARZUM |
| MODEL: | AR6004 |
| MAXPOWER-W: | 2600.0 W |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| PLATE TECHNOLOGY: | IONIC TECHNOLOGY |
| TANK CAPACITY: | 300.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO: | 40 g/min |
| STEAMSHOT: | 190 g/min |
| AUTO OFF: | Yes |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| TOURIST: | No |
| VARIABLE TEMPERATURE: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.9 м |
| COLOUR: | БЯЛ/СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8693184961179 |



























