| MAXPOWER-W | 1100.0 W |
| STEAMSHOT | 20 g/min |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SSI 1050GR |
| MAXPOWER-W: | 1100.0 W |
| STEAMSHOT: | 20 g/min |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| TOURIST: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669311545 |










i
"" Today
| MAXPOWER-W | 1100.0 W |
| STEAMSHOT | 20 g/min |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SSI 1050GR |
| MAXPOWER-W: | 1100.0 W |
| STEAMSHOT: | 20 g/min |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| TOURIST: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669311545 |