| MAXPOWER-W | 2400.0 W |
| TANK CAPACITY | 280.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 30 g/min |
| STEAMSHOT | 120 g/min |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | PV1100C |
| MAXPOWER-W: | 2400.0 W |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| PLATE TECHNOLOGY: | CERAMIC |
| TANK CAPACITY: | 280.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO: | 30 g/min |
| STEAMSHOT: | 120 g/min |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| VARIABLE TEMPERATURE: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.9 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8422160047862 |
























