| МОЩНОСТ W | 2400.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 280.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 30 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 120 g/min |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | PV1100C |
| МОЩНОСТ W: | 2400.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ПЛОЧАТА: | CERAMIC |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 280.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 30 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 120 g/min |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.9 м |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8422160047862 |
























