| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 220.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 25 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 90 g/min |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | GC1742/40 |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 220.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 25 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 90 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Не |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.9 м |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8710103911593 |



















