| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 132 m3/h |
| NOISE LEVEL | 21 dB |
| COLOUR | БЯЛ |
| Brand | FRESH |
| MODEL: | INTELLIVENT WHITE |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 132 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 21 dB |
| ADDITIONAL EXTRAS: | АВТОМ. С-МА ЗА ВЛАГА |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| MODEL: | INTELLIVENT WHITE |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 132 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 21 dB |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS: | АВТОМ. С-МА ЗА ВЛАГА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| MODEL: | INTELLIVENT WHITE |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 132 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 21 dB |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS: | АВТОМ. С-МА ЗА ВЛАГА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 7318111972752 |







