| CONTAINER CAPACITY | 150.00 ml |
| CHARGING TIME TO | 1.00 h |
| RUN TIME UP TO | 15 мин |
| INTENSITY LEVELS | 4 |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | EW-DJ4B-W503 |
| CONTAINER CAPACITY: | 150.00 ml |
| CHARGING TIME TO: | 1.00 h |
| RUN TIME UP TO: | 15 мин |
| INTENSITY LEVELS: | 4 |
| CORDLESS USAGE: | Yes |
| DIMENSION (H, W, D): | 309 мм - 52 мм - 57 мм |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5025232929092 |














