| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР | 150.00 ml |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ ДО | 1.00 h |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО | 15 мин |
| СТЕПЕНИ НА ИНТЕНЗИВНОСТ | 4 |
| Марка | PANASONIC |
| МОДЕЛ: | EW-DJ4B-W503 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР: | 150.00 ml |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 1.00 h |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 15 мин |
| СТЕПЕНИ НА ИНТЕНЗИВНОСТ: | 4 |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 309 мм - 52 мм - 57 мм |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5025232929092 |














