| CONTAINER CAPACITY | 250.00 ml |
| WATER PRESSURE SETTING | 2 |
| INTENSITY LEVELS | 3 |
| Brand | PHILIPS SONICARE |
| MODEL: | HX3826/24 |
| TYPE: | ЗЪБЕН ДУШ |
| CONTAINER CAPACITY: | 250.00 ml |
| WATER PRESSURE SETTING: | 2 |
| Number Of Brush Heads Included: | 2 |
| INTENSITY LEVELS: | 3 |
| CORDLESS USAGE: | Yes |
| USB CHARGING: | Yes |
| COLOUR: | МЕНТОВ |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.630 kg |
| EAN | 8720689047630 |








