| TYPE WELDING MACHINE | INVERTOR |
| MAX WELDING CURRENT | 200 A |
| MIN ELECTRODE DIAMETER | 1.6 мм |
| MAX ELECTRODE DIAMETER | 4.0 мм |
| SUITABLE FOR | SEMI-PROFFESIONAL USE |
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL: | RDP-IW23 |
| TYPE WELDING MACHINE: | INVERTOR |
| MIN WELDING CURRENT: | 20 A |
| MAX WELDING CURRENT: | 200 A |
| MIN ELECTRODE DIAMETER: | 1.6 мм |
| MAX ELECTRODE DIAMETER: | 4.0 мм |
| WELDING CURRENT CONTROL: | Yes |
| COOLING: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 3.630 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА ГЕНЕРАТОРИ НАД 7 KW |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972004207 |








