| ТИП ЕЛЕКТРОЖЕН | ИНВЕРTOРЕН |
| МАКС.СИЛА НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК | 200 A |
| МИН.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА | 1.6 мм |
| МАКС.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА | 4.0 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПОЛУПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ: | RDP-IW23 |
| ТИП ЕЛЕКТРОЖЕН: | ИНВЕРTOРЕН |
| МИН.СИЛА НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК: | 20 A |
| МАКС.СИЛА НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК: | 200 A |
| МИН.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА: | 1.6 мм |
| МАКС.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА: | 4.0 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК: | Да |
| ОХЛАЖДАНЕ: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.630 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА ГЕНЕРАТОРИ НАД 7 KW |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972004207 |








