| COLOUR | БЯЛ, ЗЕЛЕН, СИН |
| MIN. LENGTH | 1200 мм |
| MAX. LENGTH | 2200 мм |
| Brand | EMIR |
| MODEL: | 1034 |
| COLOUR: | БЯЛ, ЗЕЛЕН, СИН |
| MIN. LENGTH: | 1200 мм |
| MAX. LENGTH: | 2200 мм |
| EAN | 3800940017345 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| COLOUR | БЯЛ, ЗЕЛЕН, СИН |
| MIN. LENGTH | 1200 мм |
| MAX. LENGTH | 2200 мм |
| Brand | EMIR |
| MODEL: | 1034 |
| COLOUR: | БЯЛ, ЗЕЛЕН, СИН |
| MIN. LENGTH: | 1200 мм |
| MAX. LENGTH: | 2200 мм |
| EAN | 3800940017345 |