| ЦВЯТ | БЯЛ, ЗЕЛЕН, СИН |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 1200 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 2200 мм |
| Марка | EMIR |
| МОДЕЛ: | 1034 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ, ЗЕЛЕН, СИН |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 1200 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 2200 мм |
| EAN | 3800940017345 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ЦВЯТ | БЯЛ, ЗЕЛЕН, СИН |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 1200 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 2200 мм |
| Марка | EMIR |
| МОДЕЛ: | 1034 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ, ЗЕЛЕН, СИН |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 1200 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 2200 мм |
| EAN | 3800940017345 |