| FORM | ПРАВ |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| MIN. LENGTH | 1200 мм |
| MAX. LENGTH | 2200 мм |
| Brand | LEROY |
| MODEL: | 120-220 |
| FORM: | ПРАВ |
| MATERIAL: | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| MIN. LENGTH: | 1200 мм |
| MAX. LENGTH: | 2200 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8594026560362 |




