| ФОРМА | ПРАВ |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 1200 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 2200 мм |
| Марка | LEROY |
| МОДЕЛ: | 120-220 |
| ФОРМА: | ПРАВ |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 1200 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 2200 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8594026560362 |




