| FORM | ЪГЛОВ |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR | БЯЛ |
| MIN. LENGTH | 900 мм |
| MAX. LENGTH | 1800 мм |
| Brand | LEROY |
| MODEL: | 80-(90x180) |
| FORM: | ЪГЛОВ |
| MATERIAL: | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| MIN. LENGTH: | 900 мм |
| MAX. LENGTH: | 1800 мм |
| EAN | 8594026563349 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| FORM | ЪГЛОВ |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR | БЯЛ |
| MIN. LENGTH | 900 мм |
| MAX. LENGTH | 1800 мм |
| Brand | LEROY |
| MODEL: | 80-(90x180) |
| FORM: | ЪГЛОВ |
| MATERIAL: | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| MIN. LENGTH: | 900 мм |
| MAX. LENGTH: | 1800 мм |
| EAN | 8594026563349 |