| FORM | ЪГЛОВ ДЪГА |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR | БЯЛ |
| MIN. LENGTH | 800 мм |
| MAX. LENGTH | 900 мм |
| Brand | LEROY |
| MODEL: | 80-90Х80 |
| FORM: | ЪГЛОВ ДЪГА |
| MATERIAL: | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| MIN. LENGTH: | 800 мм |
| MAX. LENGTH: | 900 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | В ЦЕНАТА НЕ ВЛИЗА ЗАВЕСАТА |
| EAN | 8594026563738 |


