| ФОРМА | ЪГЛОВ ДЪГА |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 800 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 900 мм |
| Марка | LEROY |
| МОДЕЛ: | 80-90Х80 |
| ФОРМА: | ЪГЛОВ ДЪГА |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 800 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 900 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | В ЦЕНАТА НЕ ВЛИЗА ЗАВЕСАТА |
| EAN | 8594026563738 |


