| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | ХРОМ |
| MIN. LENGTH | 700 мм |
| MAX. LENGTH | 1200 мм |
| Brand | LEROY |
| MODEL: | ТЕЛЕСКОПИЧЕН |
| MATERIAL: | PVC |
| COLOUR: | ХРОМ |
| MIN. LENGTH: | 700 мм |
| MAX. LENGTH: | 1200 мм |
| EAN | 8594026560201 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | ХРОМ |
| MIN. LENGTH | 700 мм |
| MAX. LENGTH | 1200 мм |
| Brand | LEROY |
| MODEL: | ТЕЛЕСКОПИЧЕН |
| MATERIAL: | PVC |
| COLOUR: | ХРОМ |
| MIN. LENGTH: | 700 мм |
| MAX. LENGTH: | 1200 мм |
| EAN | 8594026560201 |