| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | ХРОМ |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 700 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 1200 мм |
| Марка | LEROY |
| МОДЕЛ: | ТЕЛЕСКОПИЧЕН |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 700 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 1200 мм |
| EAN | 8594026560201 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | ХРОМ |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 700 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 1200 мм |
| Марка | LEROY |
| МОДЕЛ: | ТЕЛЕСКОПИЧЕН |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 700 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 1200 мм |
| EAN | 8594026560201 |