| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 445 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 45.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 57 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | GDE686HB |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 445 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 45.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 57 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | B |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7333394121826 |























