| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 72.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 67 dB |
| Марка | NEFF |
| МОДЕЛ: | D65BCC2S0 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 72.0 kWh |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 185 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 67 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | B |
| ДИАМЕТЪР НА ИЗХОДА ЗА ВЪЗДУХОВ: | 150 мм |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4242004287865 |















