| ENERGY CLASS | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 72.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 67 dB |
| Brand | NEFF |
| MODEL: | D65BCC2S0 |
| ENERGY CLASS: | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 72.0 kWh |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 185 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 67 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | B |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | B |
| OUTPUT DUCT SIZE: | 150 мм |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4242004287865 |















