| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2350 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 230 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-AG55 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 2350 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 230 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Не |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 6500 |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 8.650 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ПЛАВЕН СТАРТ |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972000827 |





