| ЦВЯТ | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| Марка | KAPITAN |
| МОДЕЛ: | MODERN |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | ПОСТАВКА ЗА КЪРПИ |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА: | 60.00 см |
| СЕРИЯ: | KAPITAN MODERN |
| EAN | 3800201589857 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ЦВЯТ | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| Марка | KAPITAN |
| МОДЕЛ: | MODERN |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | ПОСТАВКА ЗА КЪРПИ |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА: | 60.00 см |
| СЕРИЯ: | KAPITAN MODERN |
| EAN | 3800201589857 |