| ДЕБЕЛИНА | 1.30 мм |
| ДЪЛЖИНА | 380.00 мм |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | .325 |
| БРОЙ ЗВЕНА | 64 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА | 15 " |
| Марка | UNIVERSAL |
| МОДЕЛ: | 577615134 |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ВЕРИГА |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.30 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 380.00 мм |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА: | .325 |
| БРОЙ ЗВЕНА: | 64 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА: | 15 " |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.420 kg |
| EAN | 7391736015424 |


