| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ | 30.00 nm |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 2.00 Ah |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 2 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ: | DCF620D2K-QW |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ: | 30.00 nm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-4400 |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| ЗАРЯДНО: | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 2.00 Ah |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯ 2: | 2.00 Ah |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.880 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 5035048468524 |








