| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 3.6 V |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | EASY PRUNE |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 3.6 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | ВГРАДЕНА |
| ЗАРЯДНО: | Да |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА БАТЕРИЯ: | 3.50 h |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.490 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВИД СРЯЗ - БАЙПАС |
| EAN | 4059952647401 |





