| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 3.6 V |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 1.30 Ah |
| Марка | FIELDMANN |
| МОДЕЛ: | FDS 10102-A |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 3.6 V |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 1.30 Ah |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ: | 5 |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.490 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| МОДЕЛ: | FDS 10102-A |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 3.6 V |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 1.30 Ah |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ: | 5 |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.490 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| EAN | 8590669232147 |






