| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ПРЕПАРАТ | 16.00 L |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА ПРЪТА | 0.85 см |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА МАРКУЧА | 1.50 см |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12 V |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 8.00 Ah |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-BKMD03 |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ПРЕПАРАТ: | 16.00 L |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА ПРЪТА: | 0.85 см |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА МАРКУЧА: | 1.50 см |
| ВРЕМЕ ЗА РАБОТА С ЕДИН ЗАРЯД: | 480 мин |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 12 V |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 8.00 Ah |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 7.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | LI-ION БАТЕРИЯ |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972009226 |




