| ТИП | ON-EAR |
| ЦВЯТ | ЛИЛАВ |
| Марка | JBL |
| МОДЕЛ: | JR320 KIDS PUR |
| ТИП: | ON-EAR |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 78 dB |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 - 20000 Hz |
| ИМПЕДАНС: | 34 Ohm |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.0 м |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ЦВЯТ: | ЛИЛАВ |
| МИКРОФОН: | Да |
| EAN | 1200130015854 |









i
"" до 4 дни
| ТИП | ON-EAR |
| ЦВЯТ | ЛИЛАВ |
| Марка | JBL |
| МОДЕЛ: | JR320 KIDS PUR |
| ТИП: | ON-EAR |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 78 dB |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 - 20000 Hz |
| ИМПЕДАНС: | 34 Ohm |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.0 м |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ЦВЯТ: | ЛИЛАВ |
| МИКРОФОН: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 1200130015854 |