| ТИП | IN-EAR |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | PANASONIC |
| МОДЕЛ: | RP-TCM225DEW |
| ТИП: | IN-EAR |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 106 dB |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 - 20000 Hz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ohm |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.2 м |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МИКРОФОН: | Да |
| EAN | 5025232984145 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| ТИП | IN-EAR |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | PANASONIC |
| МОДЕЛ: | RP-TCM225DEW |
| ТИП: | IN-EAR |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 106 dB |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 - 20000 Hz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ohm |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.2 м |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МИКРОФОН: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5025232984145 |