| BLUETOOTH | Да |
| Марка | AKAI |
| МОДЕЛ: | CA-2DIN7064A |
| LCD ЕКРАН: | HD 1024 x 600 |
| РАЗМЕР НА LCD ЕКРАНА: | 7" |
| BLUETOOTH: | Да |
| USB: | Да |
| ВИД ТУНЕР: | FM |
| RDS: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | Capacitive touch screen |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| EAN | 4905192533762 |



i
"" Днес
| BLUETOOTH | Да |
| Марка | AKAI |
| МОДЕЛ: | CA-2DIN7064A |
| LCD ЕКРАН: | HD 1024 x 600 |
| РАЗМЕР НА LCD ЕКРАНА: | 7" |
| BLUETOOTH: | Да |
| USB: | Да |
| ВИД ТУНЕР: | FM |
| RDS: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | Capacitive touch screen |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4905192533762 |