| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНИ ФОРМАТИ | MPG/RMVB/MP4/AVI/FLV/MPV/MKV |
| BLUETOOTH | Да |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ | 4 X 25 W |
| Марка | AKAI |
| МОДЕЛ: | CA-2DIN7135S BT |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНИ ФОРМАТИ: | MPG/RMVB/MP4/AVI/FLV/MPV/MKV |
| LCD ЕКРАН: | HIGH DEFINITION 800 X 480 |
| РАЗМЕР НА LCD ЕКРАНА: | 7" |
| TV ТУНЕР: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| USB: | Да |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ: | 4 X 25 W |
| ВИД ТУНЕР: | FM/AM |
| ПАМЕТ СТАНЦИИ: | 30 |
| AUDIO AUX ВХОД: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | CAPACITIVE SCREEN |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4905192532598 |










