| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДИАМЕТЪР | 366 см |
| ВИСОЧИНА | 76.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 6503.00 L |
| Марка | INTEX |
| МОДЕЛ: | 28212NP |
| ТИП НА БАСЕЙНА: | СГЛОБЯЕМИ |
| ДИАМЕТЪР: | 366 см |
| ВИСОЧИНА: | 76.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 6503.00 L |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ТЕГЛО: | 22.400 kg |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО: | Не |
| НАЛИЧНА ПОДЛОЖКА: | Не |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА: | Да |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ: | Не |
| СЪВМЕСТИМ С ФИЛТЪР: | 445876 |
| СЪВМЕСТИМ С ПОКРИВАЛО: | 445882,475857,147108 |
| EAN | 6941057400341 |













