| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДЪЛЖИНА | 404.00 см |
| ШИРИНА | 201.00 см |
| ВИСОЧИНА | 100.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 6478.00 L |
| Марка | BESTWAY |
| МОДЕЛ: | 56721 |
| ТИП НА БАСЕЙНА: | СГЛОБЯЕМИ |
| ДЪЛЖИНА: | 404.00 см |
| ШИРИНА: | 201.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 100.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 6478.00 L |
| ТЕГЛО: | 60.442 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЩАМПА МРАМОР |
| EAN | 6942138956597 |











