| POOL TYPE | SECTIONAL |
| LENGTH | 404.00 см |
| WIDTH | 201.00 см |
| HEIGHT | 100.00 см |
| CAPACITY LITERS | 6478.00 L |
| Brand | BESTWAY |
| MODEL: | 56721 |
| POOL TYPE: | SECTIONAL |
| LENGTH: | 404.00 см |
| WIDTH: | 201.00 см |
| HEIGHT: | 100.00 см |
| CAPACITY LITERS: | 6478.00 L |
| WEIGHT: | 60.442 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЩАМПА МРАМОР |
| EAN | 6942138956597 |











