| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДИАМЕТЪР | 427 см |
| ВИСОЧИНА | 107.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 13030.00 L |
| Марка | BESTWAY |
| МОДЕЛ: | 56950 |
| ТИП НА БАСЕЙНА: | СГЛОБЯЕМИ |
| ДИАМЕТЪР: | 427 см |
| ВИСОЧИНА: | 107.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 13030.00 L |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ТЕГЛО: | 47.000 kg |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО: | Да |
| НАЛИЧНА ПОДЛОЖКА: | Не |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА: | Да |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ: | Не |
| СЪВМЕСТИМ С ФИЛТЪР: | 485158 |
| СЪВМЕСТИМ С ПОКРИВАЛО: | 491663 |
| EAN | 6941607329528 |












