| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДИАМЕТЪР | 457 см |
| ВИСОЧИНА | 122.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 16805.00 L |
| Марка | INTEX |
| МОДЕЛ: | 26742NP |
| ТИП НА БАСЕЙНА: | СГЛОБЯЕМИ |
| ДИАМЕТЪР: | 457 см |
| ВИСОЧИНА: | 122.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 16805.00 L |
| МАТЕРИАЛ: | ВИНИЛ |
| ТЕГЛО: | 73.400 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ФИЛТЪРНА ПОМПА В К-КТА, СТЪЛБА |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО: | Да |
| НАЛИЧНА СТЪЛБА: | Да |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА: | Да |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ: | Не |
| СЪВМЕСТИМ С ФИЛТЪР: | 445876, 483355 |
| СЪВМЕСТИМ С ПОКРИВАЛО: | 28013 |
| EAN | 6941057418537 |













