| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | BOSCH PROFESSIONAL 18 V |
| ТИП | КОМПЛЕКТ |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18.00 V |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 5.00 Ah |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯ 2 | 5.00 Ah |
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ: | GAL 1880 CV |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | BOSCH PROFESSIONAL 18 V |
| ТИП: | КОМПЛЕКТ |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| ВИД: | За инструменти |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18.00 V |
| БРОЙ БАТЕРИИ: | 2 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 5.00 Ah |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯ 2: | 5.00 Ah |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.900 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140839341 |






