Canon EOS R7
Съчетаване на EOS R технология с APS-C сензор - резултатът е хибриден безогледален фотоапарат, който е малък, бърз и мощен.

Следващата глава в качеството на изображенията. Снимки и видео, които надминават очакванията
Независимо дали заснемате снимки или видео, 32,5-мегапикселовият CMOS сензор и процесът DIGIC X Ви осигуряват зашеметяващи резултати. Техническите предимства на системата EOS R се комбинират с нашия опит в оптиката и дизайна на сензори, предоставяйки ви неизпитано до момента качество на изображението.

Dual Pixel CMOS AF II-разпознава и проследява хора, животни и превозни средства

Серия от снимки до 15 fps + 30 fps с електронния затвор на фотоапарата

32,5 МР APS-C сензор - идеалният баланс между разделителна способност, скорост и производителност при слаба светлина

-5EV фокусиране при слаба светлина

ISO 32 000 - стандартна максимална чувствителност

Full HD до 120p за суперплавни движения

Комбиниран стабилизатор на образа за до 7 стъпки защита от заклащане на фотоапарата

4K/60p запис на видео

Електронен визьор с 2,36 млн. точки и кадрова честота до 120 fps

7,5 cm подвижен сензорен дисплей с 1,62 милиона точки

Процесор DIGIC X - бърза реакция и минимално забавяне на електронния визьор
Потопете се в дивата природа
Продължавайки наследството на нашите превъзходни фотоапарати от серия EOS 7D, EOS R7 комбинира виртуозна производителност и брутална скорост в следващо поколение безогледално тяло от серия EOS R.


Иновацията на EOS R се съчетава с дизайна на APS-C
EOS R7 е изграден на основата на APS-C сензор, така че обективите предлагат 1,6 пъти по-голям телефото обхват в сравнение с екв. фокусно разстояние при Full frame фотоапарат. Ще имате усещането, че стоите точно до обекта си, за да заснемете изпълващи кадъра портретни снимки и въздействащи снимки на действия
Автофокус от следващо поколение
Дадохме на EOS R7 технологията за изкуствен интелект със задълбочено самообучение и iTR AF (налична в EOS R3, EOS R5 и EOS R6).Това означава, че той може да разпознава хора, животни и превозни средства и да ги държи ясно на фокус, където и да се преместят в кадъра.


Стабилизиране на образа на по-високо ниво
Представете си, че можете да снимате с дълга експонация за умишлено разфокусиране на движещите се обекти, докато държите фотоапарата в ръка, без статив. Или да запишете суперплавно видео, докато вървите. Вграденият в тялото стабилизатор на образа (IBIS) отключва всякакви нови начини да бъдете креативни и може дори да ви накара да преосмислите начина, по който работите с вашия фотоапарат.
Поддържане на стабилност дори когато на вас ви липсва такава
Вграденият в тялото на фотоапарата стабилизатор на образа работи заедно с оптичния стабилизатор на образа, вграден в много от нашите RF обективи. Благодарение на светкавично бързата комуникация и голямата физическа широчина на RF гнездото става възможна стабилизация по 5 оси с до 7 стъпки с RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM и до 8 стъпки с другите RF обективи.

Скорост и производителност, които ще ви изумят
Заснемайте RAW, JPEG и HEIF файлове със зашеметява скорост от 15 fps – или до 30 fps, когато използвате тихия електронен затвор на фотоапарата – с непрекъснат AF и AE, които реагират постоянно, докато снимате. Най-високата скорост от 1/16 000 s на електронния затвор разкрива детайли, които често се пропускат от невъоръжено око.
Създаден за бърза реакция
Процесорът DIGIC X на фотоапарата осигурява бързо, динамично управление и практически елиминира забавянето на визьора. До 42 RAW файла и 126 JPEG файла могат да бъдат заснети в една-единствена серия от снимки със скорост 30 fps.

Плавно движение, заснето перфектно във видео
Наличните по време на видеозапис кадрови честоти са до 60p в 4K и до 120p при запис с Full HD качество. Улавя движещи се обекти с невероятна прецизност и създава суперплавни ефекти на забавен каданс по време на постпродукцията.
Качество на изображението, което надхвърля очакванията
Снимките са наситени с детайли, цветове и динамичен диапазон – дори при слаба светлина благодарение на максималната светлочувствителност ISO 32,000. Предискретизацията на 7K изхода на сензора създава 4K видео с изключително високо качество, а Canon Log 3 осигурява широк динамичен диапазон и опции за редактиране след заснемането.

Следващата голяма сензация в дизайна на EOS
Направете следващите си творчески стъпки с фотоапарат, който ви предоставя нови технологии, но запазва познатото и инстинктивно усещане от вашия DSLR. Нови характеристики на дизайна – като комбинирания селектор на точка за автоматично фокусиране и задното колело за управление се допълват от класическата работа с EOS и мигновено разпознаваемo меню.
Споделяйте, изпращайте, предавайте поточно и обработвайте
EOS R7 може да работи заедно с вашия смартфон, таблет или компютър чрез приложението Canon Camera Connect. Bluetooth връзката с ниска консумация на енергия поддържа комуникацията с вашето смарт устройство, за да можете да разглеждате, изтегляте и споделяте изображения и видеоклипове с пълен или намален размер през Wi-Fi, където и да снимате. Съвместим е и с iPhone11, т.е може да се свържете чрез високоскоростен USB-C кабел.


Комплектът включва
- Фотоапарат EOS R7
- Капачка на тялото R-F-5
- Ремък за фотоапарат ER-R7
- Капак за чехълчето ER-SC2
- Зарядно устройство за батерии LC-E6E
- Батерия LP-E6NH
- ЗКапачка за батерия
- Захранващ кабел
- Комплект с ръководства на потребителя
- *EF-EOS R адаптер (ограничена оферта, само при пускане на пазара)
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 32.5 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА | 22.3x14.8mm APS-C CMOS |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.0 " |
| Марка | CANON |
| МОДЕЛ: | EOS R7 BODY |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 32.5 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 22.3x14.8mm APS-C CMOS |
| ПРОЦЕСОР: | DIGIC X |
| СЕРИЯ ОТ СНИМКИ: | ДО 15К/СЕК |
| ОБЕКТИВ: | Не |
| ВИДЕО ЗАСНЕМАНЕ: | 4K UHD 3840 X 2160 60FPS |
| ФОРМАТИ НА ЗАПИС: | JPEG/RAW/C-RAW |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 7.5 см |
| ПОДВИЖЕН ЕКРАН: | Да |
| ВИЗЬОР: | 0,39" OLED 2.36 МИЛИОНА ТОЧКИ |
| АВТОФОКУСНИ ТОЧКИ: | 651 |
| ISO: | 100 - 32000 |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| GPS: | Не |
| NFC: | Не |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | 2x SD/SDHC/SDXC |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion LP-E6NH |
| ТИП: | MIRRORLESS |
| РАЗМЕР: | 132.4Х90.4Х91.7ММ |
| ТЕГЛО: | 530 ГР. |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8714574672441 |












